Szybkie drukarki wielkoformatowe HP

Ocena: 0
1625
Firma HP przedstawiła dwie nowe drukarki z dostępem do Internetu przeznaczone dla architektów, projektantów i inżynierów.

Nowa drukarka HP Designjet T1500 ePrinter przeznaczona jest dla środowisk składających się z wielu użytkowników

Fot. HP


Drukarki HP Designjet T920 i T1500 ePrinter mają intuicyjne, kolorowe wyświetlacze dotykowe, które zapewniają większą kontrolę nad procesem drukowania. Urządzenia umożliwiają zarządzanie kolejką zadań, śledzenie kosztów drukowania i wyświetlanie podglądu wydruku. Dodatkowo, dzięki usłudze w chmurze użytkownicy mogą łączyć się z drukarką oraz przeglądać i drukować swoje projekty z dowolnego miejsca.

Zintegrowany pojemnik na wydruki znacznie usprawnia odbiór i porządkowanie gotowych materiałów wielkoformatowych. Znajduje się on u góry urządzenia, a trafiające do niego wydruki są rozłożone i posegregowane. Górna powierzchnia nowych drukarek jest płaska, więc można ją wykorzystać do przeglądania wydrukowanych projektów i planów. Mechanizm ładowania roli papieru z przodu powstał z myślą o użytkownikach pracujących pod presją czasu. Oprócz tych nowych rozwiązań konstrukcyjnych drukarki HP Designjet T920 i T1500 ePrinter mają jeszcze jedną ważną zaletę – drukują najszybciej na rynku.

Kompaktowa drukarka HP Designjet T920 ePrinter dla małych i średnich grup roboczych ma zintegrowany pojemnik na wydruki, który segreguje nawet 50 arkuszy w formacie od A4 do A0. Urządzenie drukuje arkusz w formacie A1/D w ciągu 21 s, a wirtualna pamięć o pojemności 32 GB nie tylko przyspiesza drukowanie, ale ułatwia przetwarzanie skomplikowanych plików.

HP Designjet T1500 ePrinter jest idealna dla środowisk składających się z wielu użytkowników. Wyposażona w dwie role oraz funkcje automatycznego wyrównywania i inteligentnego przełączania, może wykorzystywać nośniki różnego typu i w różnych formatach. Ma dwukrotnie większą moc przetwarzania niż model będący jej poprzednikiem, a równoległy procesor z dyskiem o pojemności 320 GB pozwala na równoczesne drukowanie wielu plików.

Drukarka HP Designjet ePrinter jest wyposażona w bezpłatną usługę internetową HP Designjet ePrint & Share, która umożliwia dostęp do dokumentów wielkoformatowych, ich przeglądanie i drukowanie nie tylko z poziomu wyświetlacza, ale również z tabletu, smartfonu lub notebooka. Podłączone do Internetu drukarki HP Designjet T920 i cT1500 ePrinter z usługą HP Designjet ePrint & Share pozwalają na automatyczne zapisywanie kopii projektów w chmurze podczas drukowania. Użytkownicy mogą również wysyłać projekty na adres drukarki ePrinter pocztą elektroniczną, jako załączniki w formacie PDF lub innym.

Źródło: Informatyka w budownictwie, nr 3-4 (18) 2013
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy