Nowe kolekcje w bazie płytek firmy Cerrad w CAD Decor

Ocena: 0
475

Firma Cerrad prezentuje zaktualizowaną bazę płytek w CAD Decor, CAD Kuchnia i CAD Decor Pro. Do dyspozycji architektów oddaje bogaty wachlarz produktów, który pozwoli idealnie dobrać rozwiązanie do każdego projektowanego pomieszczenia.

Firma Cerrad nieustannie rozszerza ofertę produktową, z sukcesem wprowadzając na rynek nowe kolekcje płytek gresowych o wyjątkowym wzornictwie i niespotykanych formatach. Wszystkie one uzupełniły bazę Cerrad. Znajdziemy w niej kolekcje wzbogacone o płytki w wykończeniu lappato m.in. Apenino, Lukka, Cambia, Tassero, płytki inspirowane rysunkiem drewna - Acero, Tonella, Fuerta, Laroya oraz nowości  ULTIME - megaformatowe kolekcje Statuario, Marquina oraz Concrete. Po raz pierwszy w bazie Cerrad pojawiły się również mozaiki - zarówno w wersji matowej, jak i lappato.

Nowa baza produktowa Cerrad dystrybuowana jest razem z programami CAD DECOR PRO, CAD DECOR oraz CAD Kuchnie z Modułem Płytek Ceramicznych. Bazę można pobierać na bieżąco, korzystając z aktualizatora internetowego lub ze strony www.cerrad.com.

Źródło i zdjęcie: Cerrad

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy